2 marca 2014

NOWY BLOG

Miami to miasto położone na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, w południowo-wschodniej Florydzie, w Stanach Zjednoczonych. Jest to miejsce, które stanowi jedno z najważniejszych centr światowych finansów, handlu międzynarodowego, kultury, mediów, sztuki oraz wiecznej rozrywki w słynnych klubach czy na brzegu pięknych, gorących plaż.
To właśnie tutaj Cassiedie - stała mieszkanka Miami - napotka się na Pandorę, która postanowiła rozpocząć życie od nowa po opuszczeniu domu dziecka.
Dziewczyny nabierają ze sobą dobry kontakt, jednak coś zaczyna się rujnować. Jedno kłamstwo, potem drugie i jeszcze kolejne wychodzą powoli na jaw. Przyjaźń zaczyna zmieniać się w nienawiść, a "prawdziwa" miłość zaczyna gasnąć.
Pojawiają się problemy, z którymi trudno sobie poradzić. Zaczyna się prawdziwy koszmar. Narkotyki, alkohol, papierosy - to tylko nieliczne z uzależnień, w które wpakuje się paczka kumpli z Miami. A najgorsze jest to, że nikt nie umie powiedzieć pas.
Czy w końcu wszystko się ułoży? A może będzie to jedna z nielicznych historyjek, która postanowi zmienić swoje plany związane ze szczęśliwym zakończeniem?
Tego nikt jeszcze nie wie...

Stream of lies
Zapraszamy serdecznie na naszego nowego bloga, gdyż właśnie dodałyśmy prolog i mamy nadzieję, że historia Cassie & Pandory zaciekawi was tak jak Allie & Jamie, oraz że z nowym blogiem przybędzie nam trochę więcej czytelników.
+nadal zachęcamy do komentowania ostatniego rozdziału!
Pozdrawiamy Allie (Cassie) & Jamie (Pandora) 
 

2 komentarze:

  1. Kiedy pierwszy rozdzial ??? Czekamm .... ( jestem niecierpliwa )

    OdpowiedzUsuń
  2. jest już prolog i 1 rozdział :) znajdziesz pod tym linkiem: http://stream-of-lies.blogspot.com/ :) - Pandora (dawna Jamie)

    OdpowiedzUsuń